O mé práciO mé práci a poslání


Můj úkol na této zemi je předávat a šířit informace od světelných bytostí, pomoci člověku spojit se s vlastní duší a sladit do rovnováhy a harmonie tělo a duši lidské bytosti.

Probouzím bojovníky světla, kteří kdysi přišli ze svých světů pro pomoc této planetě. Aby se mohly, zhostit svého úkolu, musely upadnout do zapomnění o svém světě a vstoupit do hmoty. Mnoho z těchto bytostí však pohltila bolest, smutek a jiné emoce a zařadily se do koloběhu karmy. 

Některé tyto pomocníky napadla temnota, poničila jejich vědomí a odloučila je od svých schopností. Tyto bytosti jsou uzavřeni v bludném kruhu programů sebeničení a potřebují pomoci světla, aby se mohly navrátit na svou cestu.

Jsem buditel bojovníků světla.

Mé poslání spočívá v pomoci navrátit bojovníky na svou cestu, léčit duši, odtrhnout tyto duše od temných programů a prokletí, spojit bojovníky s jejich vlastním světem a bytostmi s kterými mají spolupracovat ve svém úkolu na zemi, probudit jejich schopnosti a rozzářit světlo které v sobě nosí.

Meditace

Paprsek světla pro probouzející duše od rady světelných vůdců

Prosím, pohodlně se posaď a srovnej si páteř.
 Čti si v klidu text a nech na sebe působit paprsky světla, které k tobě budeme vysílat. První dvě věty si odříkej. Další věty už do  tebe směrují proud světla. Při čtení dalších vět si vizualizuj text 

(Poznámka k čakrám. V meditaci jsou myšleny všechny čakry v těle, ne jen základních sedm. Najdete je jednoduše, v každém kloubu v těle je umístěna čakra, v dlaních a uprostřed chodidel.) Nebo prostě nechte pracovat intuici.

Tady a teď si uvědomuji, že pocházím ze světla

Přijímám světlo, jako své Já

Proudy energie prochází tvými čakrami, které máš nad hlavou. Je jich mnoho, celá řada stoupající vzhůru, která vede až k bohu. K prvotnímu světlu. Světlo proudí tvými čakrami směrem k tobě.

Proud světla prochází do třetí čakry nad tvou hlavou a celou čakru čistí od všeho, co do ní nepatří.

Proud světla pokračuje přes tvé čakry do čaker těla a rozsvěcuje všechny čakry ve tvém těle.

Otoč prosím dlaně vzhůru, uprostřed dlaní se nachází čakra, můžeš ji vidět jako světelný disk uvnitř svých rukou. Pokud ji vidíš menší než na tři čtvrtiny dlaně, začni si čakru roztahovat, rozsvěcovat, až bude skoro přes celou tvou dlaň.

Soustřeď se opět na všechny své čakry, vidíš, nebo začínáš cítit, jak z čaker začíná proud světla zářit do všech stran a prozařuje celé tvé tělo i auru.


V tomto stavu setrvej, jak dlouho budeš chtít, nech se léčit světlem

email - liba.achme@gmail.com

tel. 777 164 950

Žádné komentáře:

Okomentovat