Osobní mandaly


  Osobní mandaly

    Chcete mít svou osobní mandalu?

Mandalu vytvářím pomocí automatické kresby pod vedením andělů. K vytvoření mandaly potřebuji jen vaše datum narození, které si numerologicky zpracuji. Podle čísel ve vašem narození mohu poznat, která témata jste si do života přinesly na zpracování. 

K těmto tématům přiřadím symboly vyjadřující energie daných témat, které potřebujete přijmout do svého života a zapracuji je do mandaly. 

Do mandaly také dodávám energii podpůrných bytostí (andělů, archandělů, osobních andělů, atd.). Tato mandala je následně doplněna energiemi bytostmi světla a v momentě, kdy jí začnete vybarvovat, se probouzí k plnému životu. 

Podle toho, jaké barvy při vybarvování mandaly použijete a jak ji celkově ztvárníte, podvědomě volíte sami pořadí témat, na kterých chcete začít pracovat. Bytosti světla, které se k vaší mandale přihlásily na pomoc vám, působí skrze mandalu podle vaší osobní volby.

Každé mandale dávám název, který vyjadřuje téma cesty, kterou vás mandala povede, popis symbolů v mandale a popis energií které celá mandala obsahuje.
Osobní mandala vám může sloužit delší čas, proto doporučuji mandalu nakopírovat, abyste si ji mohli po nějaké době znovu vymalovat. 


Pokud máte pocit, že vaše osobní mandala vám již nic neříká, postoupily jste ve svém duchovním vývoji a je možné si mandalu objednat znovu. 

Mandala bude samozřejmě sestavena podle vašich stávajících energií a pomůže vám k dalšímu rozvoji. Mandalu však nemá cenu objednávat dříve než za jeden rok. 

Mandalu tiskneme na tvrdý papír ve formátu A4. Zasíláme poštou nebo emailem.

Osobní mandalou můžete obdarovat i vaše blízké nebo přátele, stačí znát jejich datum narození.
Osobní mandalu je možné objednat i pro vaše děti. Těm nejmenším ji mohou vymalovat rodiče.Termín dodání - Vzhledem k náročnosti vytváření osobních mandal se dodací lhůta pohybuje od týdne do čtrnácti dnů. Rychlost dodání je také ovlivněna vaším pořadím při objednávání. Vaši osobní mandalu začínám vytvářet po obdržení platby. 

Libuše švecová tel. 777 164 950

email: liba.achme@gmail.comMandala Tetování

Pokud máte touhu okrášlit své tělo tetováním, nabízím vám vytvoření vaší osobní mandaly. Nestane se vám, že by kdokoli měl stejné tetování. Mandala bude pouze a  jen vaše osobní energie.


 

 

 

Firemní mandala

Firemní mandala barevná
Firemní mandalu tvořím obdobně jako mandalu   osobní.
K jejímu vytvoření však potřebuji ještě znát  oblast podnikání a datum otevření podniku. 

(např. kosmetické služby, masáže, reiki a datum otevření salonu nebo prvního dne činnosti)
Pokud nevíte datum otevření nebo zahájení činnosti nahradím energie datumem vašeho narození. 

Firemní mandalu obdržíte v černobílé verzi pro vlastní vybarvení a také v barevné verzi.
Mandalu obdržíte emailem ve formátu PDF

Takto zpracovanou mandalu můžete použít libovolně, například na plakát, obraz na zeď, na vizitky, na tričko (kosmetičky, maséři atd.)


telefon: 777 164 950
email: liba.achme@gmail.com

Žádné komentáře:

Okomentovat